Komunikat Dyrektora

Dyrektora Zespołu Szkół w Nowym Korczynie

w sprawie rekrutacji do gimnazjum

Zasady naboru do Samorządowego Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie

• dla uczniów zamieszkałych w obwodzie naszej szkoły

• oraz uczniów spoza obwodu naszej szkoły.

Wszystkie potrzebne informacje oraz dokumenty dostępne są w sekretariacie oraz na stronie internetowej naszej szkoły www.gimnazjumswkingi.pl

Informacja dla rodziców uczniów zamieszkałych w obwodzie

Samorządowego Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie

(obwód Gimnazjum obejmuje teren całej Gminy Nowy Korczyn)

Aby zapisać dziecko do naszej szkoły należy:

1. Pobrać druk zgłoszenia w sekretariacie lub ze strony internetowej szkoły www.gimnazjumswkingi.pl

2. Wypełnić zgłoszenie i złożyć je w sekretariacie gimnazjum w dniach od 16.03.2015 r. do 15.04.2015r.

3. Potwierdzić wolę podjęcia nauki poprzez dostarczenie do 07.07.2015r. oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz oryginału zaświadczenia OKE o wyniku ze sprawdzianu.

4. Lista kandydatów przyjętych zostanie wywieszona w szkole 08.07.2015r.

5. 31.08.2015r. zostaną wywieszone listy kandydatów przyjętych do klas pierwszych Samorządowego Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie (z podziałem na klasy).

Druk zgłoszenia dla ucznia z obwodu

Informacja dla rodziców uczniów zamieszkałych poza obwodem

Samorządowego Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie

Aby zapisać dziecko do Samorządowego Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie,

które nie jest gimnazjum rejonowym należy:

1. Pobrać wniosek i oświadczenie w sekretariacie lub ze strony internetowej szkoły www.gimnazjumswkingi.pl

2. W składanym wniosku w tabeli preferencji gimnazjów, na pierwszym miejscu należy wpisać: Samorządowe Gimnazjum im.Św. Kingi w Nowym Korczynie.

3. W oświadczeniu umieścić wymagane informacje.

4. Poświadczyć zawarte dane w oświadczeniu w wyznaczonym miejscu podpisami rodziców/prawnych opiekunów.

5. Wnioski wraz z oświadczeniem o spełnianiu kryteriów naszego gimnazjum oraz inne dokumenty zaświadczające o sukcesach w olimpiadach/konkursach Państwa dziecka należy złożyć w sekretariacie naszej szkoły w dniachod 1.04.2015r. do 24.04.2015r.

6. Kandydaci, zobowiązani są dostarczyć w terminie od 26.06.2015r. do 1.07.2015r. świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie OKE o wyniku ze sprawdzianu.

7. 3.07.2015r. zostaną wywieszone na terenie szkoły listy uczniów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia

8. Kandydaci potwierdzają wolę podjęcia nauki poprzez dostarczenie w dniu 7.07.2015r. oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz oryginału zaświadczenia OKE o wyniku ze sprawdzianu.

9. Lista kandydatów przyjętych zostanie wywieszona w szkole 8.07.2015r.

10. Kandydaci niezakwalifikowani, szukają wolnych miejsc w innych gimnazjach, gdzie będą prowadzone rekrutacje uzupełniające.

11. 31.08.2015r. zostaną wywieszone listy kandydatów przyjętych do klas pierwszych Samorządowego Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie (z podziałem na klasy).

Druk wniosku o przyjęcie ucznia spoza obwodu

<< Październik 2017 >>